• kachľové pece HEIN

  Ponúkame Vám výber zo širokej ponuky vyše 40 druhov tradičných klasických a aj moderných kachľových pecí HEIN, malých i veľkých, ktoré podrobne nájdete aj s platnými cenami v Kč na stránkach našich obchodných partnerov Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o. Odry a ROMOTOP, spol. s r. o. Suchdol nad Odrou, Česká republika, ktorých zastupujeme. Nájdete tu aj veľkoplošné keramiky HEIN, kachlice HEIN a celú škálu farebných odtieňov glazúr HEIN.

  Všetky výrobky nájdete tu: https://www.hein.cz/

 
 • krbové vložky DESIGN

  Ponúkame Vám výber z ponuky 3 druhov krbových vložiek DESIGN s výsuvnými dvierkami, ktoré podrobne nájdete aj s platnými cenami v Kč na stránke nášho obchodného partnera ROMOTOP, spol. s r. o. Suchdol nad Odrou, Česká republika, ktorého zastupujeme.

  Všetky výrobky nájdete tu: https://www.romotop.cz/krbove-vlozky-design

 
 • krbové vložky DYNAMIC

  Ponúkame Vám výber z ponuky takmer 30 druhov krbových vložiek DYNAMIC, ktoré podrobne nájdete aj s platnými cenami v Kč na stránke nášho obchodného partnera ROMOTOP, spol. s r. o. Suchdol nad Odrou, Česká republika, ktorého zastupujeme.

  Všetky výrobky nájdete tu: https://www.romotop.cz/krbove-vlozky-dynamic

 
 • krbové vložky a kachle HS Flamingo

  Ponúkame Vám výber z ponuky krbových vložiek a kachiel HS Flamingo a ich príslušenstiev, ktoré podrobne nájdete aj s platnými cenami v Kč na stránke nášho obchodného partnera HS Flamingo s.r.o. Broumov, Česká republika, ktorého zastupujeme.

  Všetky výrobky nájdete tu: https://www.hsflamingo.cz/

 
 • krbové kachle STORCH

  Ponúkame Vám výber z ponuky 15 druhov krbových kachlí STORCH, ktoré podrobne nájdete aj s platnými cenami v Kč na stránke nášho obchodného partnera ROMOTOP, spol. s r. o. Suchdol nad Odrou, Česká republika, ktorého zastupujeme.

  Všetky výrobky nájdete tu: https://www.romotop.cz/krbova-kamna-storch