Dovoľujem si Vám touto cestou ponúknuť naše služby, ktoré ponúkame v oblasti služieb a stavebníctva od roku 1990, keď bola založená naša prvá nezávislá spoločnosť Ing. Jaroslav Šiška - CONUS, ktorá má od svojho vzniku chránenú obchodnú značku CONUS doma i v zahraničí.
Od začiatku sme sa zaoberali obchodom, službami v oblasti údržby nehnuteľností, tepelných zdrojov a ich rozvodov a postupne sme doplnili služby spojené so správou nehnuteľností a realitnou činnosťou. V súčasnosti je to najmä inžinierska, stavebná a realitná činnosť.

Vyrábame a prenajímame mobilné kotolne a energetické centrály, ktoré už mnohým pomohli vyriešiť prompte veľmi naliehavé problémy. Budujeme tepelné zdroje, alternatívne zdroje energie, inžinierske siete, inštalácie a obchodujeme s príslušným tovarom. Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými dodávateľmi.

Po dohode dokážeme zabezpečiť a vykonávať správu priemyselných nehnuteľností, služby spojené s vedením účtovníctva a činnosťou účtovných a ekonomických poradcov, sprostredkovať úvery pre vlastníkov bytov bez zakladania bytov v KN, hypotekárne úvery pre jednotlivcov a iné služby. Poskytujeme poradenstvo, spracovanie a podávanie žiadostí o finančné prostriedky zo štrukturálnych fondov EÚ.

Vo viacerých výrobných závodoch vo Fínsku a v Kanade vyrábajú pre našu spoločnosť CONUS Group drevostavby CONUS I - IV. Dovážame ich, predávame a staviame v rôznych krajinách sveta. Sú to precízne technologicky spracované, s vynikajúcim remeselným prevedením, overené najlepšie a najzdravšie drevodomy a drevostavby na svete z Fínska a Kanady - od trópov až za polárny kruh sú vyhľadávanou špičkovou svetovou kvalitou nielen v oblasti celoročného bývania.

Bývanie v našich domoch je dokonalý pôžitok, ktorý je navyše ochutený veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi v porovnaní s inými stavbami. Ponúkame Vám dodávky krásnych drevodomov a iných drevených, aj podnikateľských, objektov z tvrdej polárnej červenej borovice, červeného cédera a severského smreku so stálou kvalitou so životnosťou stoviek rokov a nádherné užívanie si bývania v týchto ušľachtilých priestoroch. Informácie o drevostavbách CONUS I - III z Fínska nájdete tu a informácie o drevostavbách CONUS IV z Kanady tu.

Ak Vás doteraz ani nenapadlo bývať celoročne v takomto dome alebo objekte, neváhajte, preverte si naše informácie, pomôžeme sa Vám zorientovať
v tejto oblasti a určite dokážeme spoločnými silami zrealizovať Vašu predstavu. Budete milo prekvapení. Štandardne hravo prekračujeme u nás
v súčasnosti vyhľadávané parametre nízkoenergetických domov
. V prípade, ak sa stretnete s kritikou drevostavieb, nedajte sa odradiť, sú tak ako čokoľvek iné - neuveriteľne rozdielne a mnohokrát okrem dreva, aj to rôzneho, nemajú takmer nič iné spoločné - v našich drevodomoch či drevostavbách určite nebýva ani jeden kritik, ak by mal možnosť takéto bývanie vyskúšať, už by ním iste nebol. Naši odberatelia sú dnes naši priatelia.


Od nášho vzniku je našim cieľom, v zmysle našej vízie "Teplo pre každého !"  a vízie našich fínskych priateľov "100 rokov lásky"  poskytnúť Vám najkvalitnejšie služby v oblasti bývania a prevádzkovania nehnuteľností a dodávky najmodernejších technológií, nielen spĺňajúce súčasné najnovšie trendy ale ich vysoko prekračujúce s čo najvyššou možnou mierou úspor, nadštandardnými zárukami a tým aj životnosťami, v súlade a harmónii
s rešpektovaním životného prostredia.

 

Prajem Vám príjemný deň.

Jaroslav Šiška
konateľ